7 Gün / 24 Saat | +90 541 853 54 80
  • tr
  • de
  • gr

Kalite Politikamız

ABP TDS Taşıma Depolama Sistemleri Müh. A.Ş. olarak;

Müşteri taleplerini ve şartlarını eksiksiz karşılayabilmek için; her bir süreçteki prosesi hatasız gerçekleştirmeye çalışmak, malzeme, iş gücü ve zaman kayıplarını en aza indirerek en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamak kalite politikamızın temelini oluşturur. Bu çerçevede tarımsal ve endüstriyel ürünlere ait depolama ve taşıma sistemleri konusundaki faaliyetlerimizi sürekli geliştirip üst seviyeye taşıyarak 5 yıl içinde yurt pazarında ilk üçe girmek ana hedefimizdir.

ABP TDS  Taşıma Depolama Sistemleri Müh. A.Ş., kalite çizgisinin pozitif ivmeli olabilmesi, belirlenen kalite hedeflerine ulaşma çabasının gösterilmesi ve bu süreç içerisinde hatanın oluşmadan yakalanması için; tüm çalışanların destek ve katılımlarının sağlanması gerekliliğinin bilincindedir. Bu nedenle çalışanlarımızın memnuniyetinin sağlanacağı bir iş ortamını onlara sağlamak kuruluşumuzun prensibini oluşturur.

ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemine göre işletilen kuruluşumuz, her yönüyle bir öncekinden daha iyi noktaya gelebilmek için sürekli iyileşme mantığı ile hareket eder.